شعار ما این است: این یک رژیم غذایی نیست ! این تغییری در سبک زندگیست.
ما قویا معتقدیم که سلامتی یک اصل ضروری در زندگیست و رژیم غذایی و تغذیه به شما برای فائق آمدن بر مشکلات پزشکی و رسیدن به تناسب اندام کمک می کند. از آنجا که معتقدیم یک برنامه غذایی به تنهایی نمی تواند برای تمامی افراد مناسب باشد، برای تدوین یک برنامه شخصی برای هر فرد ما میزان کالری و مکمل های مورد نیاز را محاسبه می کنیم.

ما در ” دکتر تغذیه من ” درک می کنیم که تمامی جنبه های زندگی ما در هم تنیده شده است. با وجودی که داشتن سلامتی و تناسب اندام تنها عامل خوشبختی ما نیست، ولی مسلما بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ماست که جنبه های دیگر زندگی را تحت تاثیر خود قرار می دهد. همه معتقدیم زمانی که سلامتی ما در خطر است، موضوع دیگری مهم تر از آن وجود ندارد. در تلاش برای یک زندگی طولانی و سالم، یک زندگی در جهت رسیدن به اهدافمان، در کنار خدمت به خانواده ها و عزیزانمان و کسانی که به آنها نیاز داریم، ما اول باید یاد بگیریم که به خودمان اهمیت بدهیم.

” دکتر تغذیه من ” جاییست که شما در آن با آموزش و ایجاد انگیزیش پیرامون تغذیه و ورزش می توانید به بهبود سلامتتان و یا حفظ آن کمک کنید.

شما چه ۹ ساله باشید چه ۹۹ ساله و با هر سایزی، ما به شما در رسیدن به هدفتان کمک خواهیم کرد. ما موفقیت شما را فقط با وزنتان قضاوت نمی کنیم بلکه بهبود شیوه زندگی را هم در آن لحاظ خواهیم کرد.
هدف ” دکتر تغذیه من ” ارائه برنامه های تغذیه ای شخصی برای بهبود و یا حفظ سلامتی شما و یا افزایش عملکرد فیزیکی و روانی شما می باشد. دکتر کاظم محقق و کارشناسان مجرب تغذیه ای ایشان در ” دکتر تغذیه من ” با توجه به خصوصیات جسمانی، وضعیت اجتماعی و اقتصادی و پزشکیتان، شما را در اجرای یه برنامه تغذیه ای صحیح یاری خواهند داد.

.