رژیم مخصوص خانم های باردار

هدف از این رژیم نگهداری وزن در دوران بارداری،کاهش وزن اصولی در دوران بارداری،رشد سالم جنین با محتویات رژیم میباشد.داشتن اضافه وزن در دوران بارداری برای جنین شما خطرناک است،این نوع رژیم از عنصر ها و ویتامین ها و پروتئین تشکیل شده است و این مواد برای رشد جنین ضروری است.این رژیم مخصوص خانم های باردار میباشد.

رژیم افزایش وزن

در این رژیم بجز افزایش وزن در طول رژیم ویتامین ها و پروتئین و مواد معدنی که بدن شما برای تناسب اندام نیاز دارد را دریافت خواهید کرد.لاغری بیش از حد هم دردسر خودش را دارد! کسانی هستنند که حتی نمیتوانند ۱ کیلوگرم به وزن خودشان اضافه کنند یا اشتها و میلی به غذا ندارند.

رژیم لاغری

بیش از ۵۰% درصد افرادی که در ایران زندگی میکنند یا چاق هستنند یا اضافه وزن دارند! این خطرناک است افرادی که دچار چاقی و اضافه وزن هستنند معمولا دارای افسردگی هم هستنند و اعتمادبنفس آن ها پایین تر از افراد با تناسب اندام است.هم اکنون میتوانید رژیم خود را دریافت کنید

داشتن تناسب اندام و زیبایی بدنی یکی از ارزوی های افراد با بدنی چاق یا زیادی لاغر هست.دکتر تغذیه من اینجاست تا به شما در داشتن بدنی زیبا و تناسب اندام کمک کند.رژیم های دکتر تغذیه من به ۴ دسته تقسیم میشود و برای انتخاب شما به کدام دسته از رژیم های ما نیازدارید ما به شما کمک میکنیم!.ما در در درگاه ” دکتر تغذیه من ” با توجه به سن،جنسیت،نوع استخوان بندی،سوابق احتمالی بیماری و سفره غذایی خانواده شما ،بهترین برنامه های تغذیه ای را با هدف دستیابی به بهترین نتایج به شما ارائه خواهیم کرد.